http://agenturabudulinek.cz/


sportka výsledky 6.8.2019
kariera dracik
amateri sokolov
ceska posta louny
nostradamus snář
koberec překladač
překladač madarsky
česká pošta balík na poštu
ceske drahy casopis
přesná předpověď počasí žďár nad sázavou
volejte
+420 775 012 411

Spin překlad

Anglický slovník - překlad spin do češtiny
spin překlad
spin n noun: Refers to person, place, thing, quality, etc. informal (short drive) (krátká) projížďka ž : Lets get into the car and go for a spin in the countryside. spin n noun: Refers to person, place, thing, …

Preklad „spin“ do slovenčiny - Slovnik.sk
Preložiť slovo „Pan“ z angličtiny do slovenčiny. Obsah slovníka je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďaľšie sprístupnenie obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu uvedených autorov zakázané.

spin - slovenský preklad - Linguee
Preložiť slovo „spin“ z angličtiny do slovenčiny. Obsah slovníka je chránený autorským zákonom. Prepis, šírenie či ďaľšie sprístupnenie obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho súhlasu uvedených autorov zakázané.

Anglický preklad „spin“ | Webslovník.sk
spin překlad
Videoklip, překlad a text písně Right Round (ft. Flo Rida) od Kesha. (Ke$ha) You spin my head right round, right round When you go down, when you go down d..

Facebook - Log In or Sign Up
spin-off přeloženo v bezplatném českém slovníku, mnoho dalších překladů česky bab.la arrow_drop_down bab.la - Online dictionaries, vocabulary, conjugation, grammar Toggle navigation

Preklad „Pan“ do slovenčiny - Slovnik.sk
Spinning je slovo odvozeno od slovního základu anglického slova spin (rotace, točení, otočka) v přítomném průběhovém tvaru s koncovkou -ing. Významově se jedná o pojmenování pohybu (činnosti) s točivým momentem. Výraz se užívá po celá staletí v oblasti průmyslu, obchodu, zemědělství a sportu a to hlavně v souvislosti s vyjádřením onoho „točivého momentu“.

spinning překlad z češtiny do angličtiny – Seznam Slovník
Překlad slov a slovíček z angličtiny do češtiny zdarma. Anglický slovník (anglicko-český slovník) Pro anglický výraz spin bylo nalezeno překladů: 81 (přesná shoda: 14, obsahující výraz: 67).

Spin Painter
spin překlad
the maximum spin speed attained for the standard 60 °C cotton programme at full load or the standard 40 °C cotton programme at partial load, whichever is the lower, and the remaining moisture content attained for the standard 60 °C cotton programme at full load or the standard 40 °C cotton programme at partial load, whichever is the greater

Kesha - Right Round (ft. Flo Rida) - text, překlad
spin překlad
Videoklip, preklad a text piesne You Spin Me Round (Like A Record) od Dead Or Alive. You spin me right round, baby Right round like a record, baby Right round..

Spinning – Wikipedie
spin přeloženo ve vícejazyčném online slovníku. Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, slovenštiny a naopak. spin překlad z …

spin - WordReference.com Anglicko-český slovník
Spin-off je rozhlasové, televizní, počítačové nebo literární dílo, které bylo odvozeno od již existujícího díla (nebo více děl) a které je zejména zaměřeno na určitý aspekt původního díla (např. určité téma, postavu, událost, apod.).Pokud spin-off existuje ve stejném časovém období jako původní dílo, může být rovněž označen jako sidequel.

spin-off - český překlad - slovník bab.la
Our colleagues in the Center for Quantum Computation and Spintronics are actually measuring with their lasers decoherence in a single electron spin. Naši kolegové v Centru pro kvantové výpočty a spintroniku měří pomocí laserů nesoudržnosti během rotace elektronu.

Kapesní překladač řeči a vět Anobic 6000S - YouTube
spinning překlad z češtiny do angličtiny – Seznam Slovník. Vyhledej. It made my head spin. Zatočila se mi z toho hlava. spin: in a (flat) spin mimo, vyvedený z míry, …

Anglický slovník: překlad slova spin - Landigo
Spin Painter Save Clear