http://agenturabudulinek.cz/


akční leták lidl jindřichův hradec
ceska pojistovna velke opatovice
poštovní spořitelna převod do zahraničí
autosedacky bazos
aktualne chodov
lidl letak od 11.6.2019
idnes počasí aktuálně
praha katastr nemovitostí
urad prace socialni odbor praha 5
autobusy jízdní řády praha
volejte
+420 775 012 411

Pocasi v hurghadě

Počasí Hurghada (Egypt) – aktuální předpověď & na 14 dní v pocasi v hurghadě

Vždyť teplota vody v Hurghadě je v tomto období 22 st. C, a leckterý otužilec by se v ní těžce zpotil, ale přece jenom turisté očekávají teploty a počasí v Hurghadě na jiné – vyšší – úrovni. V letních měsících ovšem servíruje Hurgada počasí bez kompromisů.

Počasí Egypt: aktuální počasí + předpověď na 14 dní

Aktuální počasí Hurghada Egypt, předpověď počasí na 14 dnů, počasí Hurghada listopad, prosinec, online webkamery v Hurghadě

Počasí Egypt - Hurghada - aktuální a dlouhodobá předpověď pocasi v hurghadě

Dovolená v Hurghadě - vše co potřebujete vědět. Hurghada je největší turistické centrum v Egyptě. Bývalé rybářské městečko oplývá dlouhými písčitými plážemi, korálovými útesy (s ponorkou pro ty, kdo se nepotápějí). Hurghada nabízí i typické arabské tržiště a čajovny.

Počasí Hurghada, Egypt

Předpověď počasí Hurghada 8. listopadu 2019 Přes den ráno jasno, od dopoledne oblačno. Nejvyšší teplota 27 °C. V noci polojasno, od půlnoci jasno.

Počasí v Egyptě 🔴 aktuální teploty pro Egypt (+28°C) pocasi v hurghadě

V květnu a červnu začínají startovat ty největší vedra, která pak automaticky vyvrcholí v červenci a srpnu, kdy průměrné teploty v Hurghadě dosahují 32°C. Ze začátkem září se začíná Slunce unavovat a z původních 12 hodin na obloze vydrží jen 10.

Počasí v Hurghadě - tripito.cz

Počasí v Hurghadě je ovlivněno jak polohou na pobřeží, tak pouští, kterou má v zádech. Teploty jsou v průměru o 5°C vyšší než je tomu v Alexandrii. Deště se zde opravdu nikdo bát nemusí. Ročně zde nespadne ani 5 mm srážek. Vyšší teploty v Hurghadě jsou kompenzovány častým větrem od …

Počasí Egypt Hurghada, aktuální počasí, průměrná teplota

Zejména v Horním Egyptě se v červenci až říjnu denní teploty šplhají ke 40 °C, v noci bývá okolo 22 °C. Díky suchému pouštnímu větru se však dá hrozivé vedro poměrně slušně snést. V Dolním Egyptě a samozřejmě i v Káhiře je čas od času vlhkost vzduchu vyšší, obzvláště v červenci a v srpnu.

Počasí v Hurghadě - tripito.cz pocasi v hurghadě

Teplé vody Rudého moře tvoří ideální prostředí pro život nejrůznějších druhů ryb. Korálové útesy v této oblasti bývaly jedny z nejkrásnějších na světě, ovšem kvůli vysoké koncentraci turistů již nejsou příliš zachovalé. Zima. I v zimě bývá v Hurghadě okolo 8 hodin slunečního svitu každý den.

Podnebí a počasí - Egypt - Hurghada - CK FISCHER pocasi v hurghadě

Počasí je teplotně srovnatelné s počasím v Chorvatsku v červnu. Vzduch je sice suchý, ale zdaleka tu nepanují tak velká vedra jako v letních měsících, kdy teploty přes den atakují 40°C. V Egyptě v dubnu prakticky neprší. Dlouhodobé statistiky udávají téměř nulový srážkový úhrn, který trvá až do října.

Počasí - Hurghada, předpověď na 10 dní | In-počasí

Předpověď počasí na více než týden je pouze výhledem a lze očekávat její upřesňování v průběhu dalších dní. Předpověď počasí (vývoj srážek, teplot, větru nebo oblačnosti) na mapě si můžete prohlédnout na našem portálu Ventusky - Hurghada.

Počasí Hurghada, Egypt

Teplota moře v Hurghadě. Teploty moře se pohybují v letní sezoně kolem 26-28 °C, více informací o teplotě moře v článku Teplota moře. V letních měsících hladina rtuti v teploměru ve dne rozhodně neklesne pod 33 °C, ale i v noci vás nepřekvapí příjemných 27 °C.