http://agenturabudulinek.cz/


nudisti rajce
hrnkove palačinky
snar stavba
eroticke povidky sestry
morbidní přání k narozeninám
dopravní podnik města ostravy jízdní řády
předpověď počasí brno na 15 dní
české dráhy koleje
jízdní řády idos vlaky autobusy
barcelona počasí
volejte
+420 775 012 411

Ordinace v růžové zahradě 2 4 díl

️Ordinace v růžové zahradě 2 - 925. díl 29.10. 2019 | CELÝ Odvysíláno 7.11.2019 (čtvrtek) 928. díl – Rande Nový čtvrteční 928 celý díl Ordinace v růžové zahradě 2 je ONLINE dříve než v TV. Přehrát celý díl online Stáhnout celý díl Share on facebook Sdílet na Facebooku Upozornění Odkaz může být nefunkční a to z důvodu, že autor daný obsah smazal a …

Ordinace v růžové zahradě 2 - 923. díl: Na ostří touhy Ordinace v růžové zahradě 2 - poslední díl online. 7.11.2019 - 928. díl. Hanák se bojí, že ztratí kamaráda: on i Ota si vybrali stejnou ženu. Martin si domluví rande s krásnou neznámou: netuší, že se řítí do průšvihu. Ota Kovář se rozhodne, že pozve šéfovou Zitu na rande a řekne jí o svých citech.

️Ordinace v růžové zahradě 2 - 927. díl 5.11. 2019 | CELÝ Vaše oblíbené seriály, pořady a živé vysílání TV Nova na online televizi Nova Plus, které si pustíte, kdy chcete vy.

Ordinace v růžové zahradě 2 - OVRZ - díly dopředu - Posts ordinace v růžové zahradě 2 4 díl Odvysíláno 7.11.2019 (čtvrtek) 928. díl – Rande Nový čtvrteční 928 celý díl Ordinace v růžové zahradě 2 je ONLINE dříve než v TV. Přehrát celý díl online Stáhnout celý díl Share on facebook Sdílet na Facebooku Upozornění Odkaz může být nefunkční a to z důvodu, že autor daný obsah smazal a …

Videos of ordinace v růžové zahradě 2 4 díl Na to není omluva. Mára vyhrožuje Vojtovi, pokud se nebude držet dál od jeho snachy, čekají ho v práci velké problémy. Táňa mezitím zjistí, že její manžel Patrik jí neříká ve všem pravdu, má podezření, že je jí nevěrný. Petr Hanák vyjíždí k požáru a riskuje život, aby pomohl zraněným. Standa s Ladou se rozhodnou pomoci Markovi s péčí o miminko.

️Ordinace v růžové zahradě 2 - 921. díl 15.10. 2019 | CELÝ Informace o seriálu a jeho postavách, realizačním týmu a obsazení. Obsahuje fotogalerie, aktuality ze zákulisí a epizod.

Poslední díl seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 online David Suchý se marně snaží spojit se Zdenou, která celé dny nevychází z bytu a s nikým nekomunikuje. David má podezření, že ji před světem izoluje Andrej Martynčák. Také tomu tak je, drží ji násilím doma svázanou a vyhrožuje smrtí Švarcovi si letos neužívají předvánoční rodinnou idylu, jak by si přáli.

Ordinace v růžové zahradě 2 - 922. díl: Na to není omluva Marika je po lécích na spaní dezorientovaná a malátná. Janák ji vyslýchá v souvislosti s jejím kolapsem a Marika se prořekne, že insomnií trpí už delší dobu a bere na ni léky. Právnička Růžičková Mariku upozorní, že v tomhle stavu si uškodí i u soudu. Marek na procházce s Tobiášem a Amálkou narazí na agresivního muže, který útočí na ženu.

Ordinace v růžové zahradě 2 - 928. díl - Rande — Super-Serialy Rande. Ota Kovář se rozhodne, že pozve šéfovou Zitu na rande a řekne jí o svých citech. Konzultuje to s kamarádem Hanákem a ten neví, co mu na to říct. Ota netuší, že sám Hanák má se Zitou poměr. Vojta se chystá do Prahy na atestaci. U jeho komise bude sedět Leoš Mára a je jisté, že se ho pokusí potopit. Martin dostává erotické MMS od neznámé ženy a smluví si