http://agenturabudulinek.cz/


purchase překladač
úplně debilní zprávy
svět podle prota ulozto
fakultní nemocnice motol datová schránka
diligent překladač
ordinace v růžové zahradě 2 6
ulozto_cz mp3
počasí praha sever
čtvercová síť obrázky
česká pojišťovna prerov
volejte
+420 775 012 411

Katastr nemovitostí dálkový přístup

ČÚZK - Dálkový přístup k údajům katastru nemovitostí
Dálkový přístup K údajům vedeným v elektronické podobě může každý zájemce získat tzv. dálkový přístup. Jedná se o placenou službu, která umožňuje registrovaným uživatelům přístup do centrální databáze katastru nemovitostí prostřednictvím internetu.

Portál o bydlení: Dálkový přístup do katastru nemovitostí katastr nemovitostí dálkový přístup

Informační systém katastru nemovitostí České republiky. Platnost dat: 12.11.2019 16:55:15 Přihlásit se

Čertova krabička: katastr nemovitostí katastr nemovitostí dálkový přístup

Katastr nemovitostí. Návrh na zahájení řízení o povolení vkladu do katastru nemovitostí; Poskytování údajů z katastru nemovitostí; Založení zákaznického účtu pro dálkový přístup k údajům katastru nemovitostí; Záznam práva k nemovitostem do katastru nemovitostí

Veřejný dálkový přístup - přístup k datům RÚIAN katastr nemovitostí dálkový přístup

Aplikace dálkový přístup umožňuje získat elektronickou podobu nabývacích titulů a dalších dokumentů sbírky listin katastru nemovitostí; o přidělení oprávnění pro práci s listinami je nutné požádat. Podmínkou přidělení je prokázání totožnosti žadatele, viz informace o podání žádosti.

ČÚZK - Dálkový přístup

Veřejný dálkový přístup. "Vybudování registru územní identifikace, adres a nemovitostí a modernizace informačního systému katastru nemovitostí ČÚZK" je spolufinancován z prostředků Evropské unie, Evropského fondu pro regionální rozvoj. Registrační číslo projektu: CZ.1.06/1.1.00/03.05893.

ČÚZK - Dálkový přístup k údajům katastru nemovitostí

Informační systém katastru nemovitostí České republiky. Přihlášení do aplikace Dálkový přístup ISKN.

Katastr nemovitostí dle majitelů - jména

Dálkový přístup (dále jen DP) je placená služba, která umožňuje registrovaným uživatelům on-line přístup k údajům katastru nemovitostí (KN). Vlastní webová aplikace a přihlašování do ní pro registrované zákazníky je ZDE.

Katastr nemovitostí: přístup do elektronické databáze

Bezplatný internetový přístup k údajům katastru nemovitostí. Katastr nemovitostí poskytuje informace nejen o pozemcích a parcelách, ale také o vlastnících a právních vztazích, které se k dané nemovitosti vztahují. Vznikl v roce 1993 a již v tomto roce započaly plány na digitalizaci údajů.

ČÚZK - Dálkový přístup do KN

V levém menu klikněte na odkaz „Nastavení rejstříků“. Pro tento účel je nutné vybrat (kliknout) na řádek s názvem Katastr nemovitostí WS – bezúplatný zákaznický účet. Pomocí této funkce je možné změnit heslo k zákaznickému účtu vašeho subjektu pro dálkový přístup do Katastru nemovitostí.