http://agenturabudulinek.cz/


tvoje tvář má známý hlas 3 online 7 díl
boj snář
rychlý prachy diskuze
zpravy zastarale
jested predpoved pocasi
rychlý prachy kvetinarka
idnes cz počasí
leták kaufland vyškov
tvoje tvář má známý hlas výběr písní
přání k narozeninám texty
volejte
+420 775 012 411

Jan tůma český rozhlas

iROZHLAS - spolehlivé a rychlé zprávy Připravil a uvádí Jan Tůma. Poslouchejte on-line po dobu jednoho týdne po odvysílání. Rozhlasová kompozice, ve které se proti proudu času vrátíme k posledním desetiletím rakouského císařství. Účinkují Josef Somr, Simona Postlerová a Rudolf Pellar. Připravil a uvádí Jan Tůma. Český rozhlas

JAN KRAUS: Den památky obětí holocaustu má být jen v V Českém rozhlase Plus moderuje publicisticko-analytický proud a pořad Interview Plus. Zkušenosti s tímto typem vysílání sbíral v české redakci BBC, v níž strávil čtyři roky. Publicistické pořady moderoval i na Radiožurnálu a na Rádiu Česko. Má několikaleté zkušenosti také z tištěných médií, psal do Hospodářských novin a týdeníku Ekonom.

Prameny a proudy | Náboženství - rozhlas.cz Český rozhlas: zprávy, rozhovory, kultura, historie i věda. Martin Růžek na rozhlasového Leara vzpomínal jako na jeden z nejnáročnějších úkolů své kariéry, byl pro něj mimořádně fyzicky i emocionálně vyčerpávající.

Magická tvář rudolfínské Prahy | Vltava Zlínští divadelníci v době revoluce v roce 1989 odvedli ohromný kus práce, říká historik Pokluda. Historik Zdeněk Pokluda v rozhovoru pro Český rozhlas Zlín zavzpomínal, jakým způsobem se k lidem dostávaly informace z Prahy do Zlína před i při revoluci v roce 1989.

Jaromír Löffler | Ostrava Aktuální sonda do britské společnosti. „Většina lidí při podpoře brexitu nemyslela na peníze z EU nebo celkově na ekonomiku. Měli strach z imigrace a znělo jim v uších prázdné heslo: „Chceme zpátky svoji zemi,“ říká v knize šéf cornwallské regionální správy John Pollard.

Jaromír Tůma | Ostrava jan tůma český rozhlas O rezidenčním městě císaře Rudolfa II. v posledních letech jeho vlády. Poslouchejte on-line po dobu jednoho týdne po odvysílání. Rudolfínská Praha – místo, jehož atmosféru určovala kosmopolitní společnost vyslanců evropských panovníků, učenců, umělců, vyznavačů

Český rozhlas Připravil a uvádí Jan Tůma. Sdílet. Facebook; Večer na téma. Večer na téma. 23. říjen 2019 20:00. Jsem tvé taxi. Životní příběh Huga Haase a jeho ženy Marie. Český rozhlas. Mapa stránek Podmínky užit

Sundays on Clarendon Road: Radio Wave Studio Session - YouTube jan tůma český rozhlas Český rozhlas vyhlašuje autorskou soutěž. Přihlaste svůj příspěvek do soutěže Radio Drama Autor o nejlepší původní dosud nezveřejněnou rozhlasovou hru a rozhlasovou hru pro děti a mládež.

Jaromír Nohavica | Ostrava Rozhovory se členy a spolupracovníky nejslavnější ostravské kapely připravil a uvádí Jan Horák.

JAN KRAUS: Den památky obětí holocaustu má být jen v Rozhovory se členy a spolupracovníky nejslavnější ostravské kapely připravil a uvádí Jan Horák.