http://agenturabudulinek.cz/


dějiny českého udatného národa česká televize
výpočet čisté mzdy dpp dpč
výpovědní lhůta česká pojišťovna povinne ručení
hrníčkový palačinky
nevěra manžela snář
francozske palacinky
letak kaufland pardubice
katastr nemovitostí jičín pracovní doba
tv nova tvoje tvář má známý hlas 5
počasí yrno brno
volejte
+420 775 012 411

Google/překladač

Online překladač zdarma Google | Bing | Yandex v jednom
google/překladač

Otevřete aplikaci Překladač . V horní části obrazovky klepnutím na tlačítka jazyků vyberte jazyky, mezi kterými chcete překládat. Klepněte na ikonu mikrofonu . Pokud je tato ikona zašedlá, hlasový vstup v tomto jazyce zatím nelze překládat. Až se zobrazí výzva Mluvte, řekněte nahlas text, který chcete přeložit.

Překladač vět a textů online

Google began offering stock shares to the public to be purchased on Wall Street. They initially offered over 19 million shares.

‎Google Translate on the App Store
google/překladač

Page and Brin didnt give up when BackRub failed. They continued their efforts, eventually registering a website called "Google", which would organize all the information on the internet.

Google

Google opened a new facet of the company with Google Images. It allowed users to search for pictures, and had over 250 million images to offer.

Google Translate

Throughout the year, Brin and Page had many successful happenings, including their first investor, Andy Bechtolsheim. They incorporated Google, and they hired their first employee while working out of a garage.

Stažení a použití Překladače Google - Zařízení Android
google/překladač

translate Online překladač zdarma Online překladač zdarma Náš online překladač slov a vět umožnuje získat výsledky z různých překladatelských strojů, aniž byste je museli vyhledávat a přepínat z karty na kartu.

Překladač Google - Internetový obchod Chrome
google/překladač

The two friends brainstormed ideas for a web engine that would make surfing the net easier and more efficient. They came up with an idea they called BackRub, but it failed after a years trial.

Zařízení Android - support.google.com

Překladač zdarma 🇨🇿 Problémy s komunikací? Cestováním? Studiem? Stáhněte si jeden z nejlepších nástrojů Google Play, iGlot. Nyní můžete okamžitě překládat z a do 100 různých jazyků, kdykoli chcete, na svém mobilním zařízení nebo tabletu! Jednoduše napište větu, kterou chcete přeložit, vyberte zdrojový jazyk a jazyk, do kterého chcete překlad provést a

Překladač celých vět a textů online do 66 jazyků

Google was named one of the top places to work in the country. In an effort to do all they could for employees, they began the "gbikes" program, providing bicycles for a healthy, efficient way for their employees to come to work.

Překladač Google - Internetový obchod Chrome

Přináší tým Překladače Google. This extension adds a button to your browser toolbar. Click the translate icon whenever you want to translate the page youre visiting.

Překladač Google

Překladač vět a textů online. Překladač.net je internetová aplikace, která všem návštěvníkům umožňuje zdarma online přeložit texty či celé věty do češtiny z téměř 40 cizích jazyků /nejen z angličtiny do češtiny/, samozřejmost jsou překlady anglických a německých vět a textů i slov.

Google Translate - Apps on Google Play

Googles expansion exploded at an unheard of rate. In 2003 they bought Blogger, a hugely successful platform; introduced Google Grants to help non-profit organizations; and started Google Print, which became Google Books.

Překladač Google

Překladač umožňuje výběr ze 66 jazyků. Text bude přeložen po kliknutí na odkaz Přeložit. Tlačítkem je možné rychle změnit směr překladu. Mujprekladac.cz používá službu Yandex translate. Pro online překlad můžete také použít Google překladač nebo překladač Bing.