http://agenturabudulinek.cz/


anglicko-český překladač vět
databáze fantasy knih
květinářství slunečnice třinec
prekladac celych vet do nemciny
cb zprávy co to je
přání k narozeninám štěně
česká televize rekvizity
tesco jičín letak
kaufland leták aktuální leták pelhřimov
rajče ruské červené
volejte
+420 775 012 411

Frekvence český rozhlas praha

Zprávy z České republiky | Radio Prague International Český rozhlas Plus vysílá na většině území České republiky 24 hodin denně v pásmu VKV – FM. Síť postupně doplňujeme. Na středních vlnách AM nás můžete poslouchat na severní Moravě na vysílači Ostrava-Svinov a v jižních Čechách na vysílači České Budějovice – Husova kolonie.

Radio Wave Poslech rádia online a podcasty. V nejrozsáhlejším archivu audií u nás vám nabízíme statisíce pořadů a dalších zvukových záznamů zdarma k poslechu a mnohé i ke stažení.

iRadio - audioarchiv a živé vysílání Českého rozhlasu Český rozhlas Jazz Fest: vyhrajte lístky nejen na Donnyho McCaslina! Už 13. listopadu zahrají na ČRo Jazz Festu v Jazz Docku kapely MalletQ, Luboš Soukup International Quartet a hlavně strhující Donny McCaslin.

Jak nás naladíte | Plus Španělské srdce plné příběhů. Poslechněte si Annu Reinhold na Letních slavnostech staré hudby. Francouzská mezzosopranistka vystoupila 22. července 2019 v pražském Zámku Troja na 20. ročníku MHF Letní slavnosti staré hudby s atraktivním programem Corazón español.

Program vysílání Českého rozhlasu | Český rozhlas Český rozhlas: zprávy, rozhovory, kultura, historie i věda. Martin Růžek na rozhlasového Leara vzpomínal jako na jeden z nejnáročnějších úkolů své kariéry, byl pro něj mimořádně fyzicky i emocionálně vyčerpávající.

Seznam českých rozhlasových stanic – Wikipedie frekvence český rozhlas praha Na vlně pohody | Poslouchejte na PLAY.CZ. Stanice pro celou rodinu. Aktuální zpravodajství a publicistika zprávy - pořady o životním stylu, zdravotnictví, právu, vědě, politice a historii

Český rozhlas Jazz Kompletní informace o vysílačích, digitálním vysílání, internetovém vysílání a poslechu na mobilních zařízeních.

Český rozhlas Radiožurnál Český rozhlas 2 je programem veřejné služby, kterou poskytuje Český rozhlas.Tento okruh vysílal dlouhodobě pod názvem ČRo 2 Praha, nyní se označuje pouze jako „Dvojka“.. Orientuje se především na starší posluchače. Nabízí pestrou škálu pořadů, je jedním z mála tzv. „plnoformátových“ rádií v českém éteru.

Český rozhlas D-dur Český rozhlas Vltava vysílá na frekvencích uvedených na obrázku. Máte-li problémy s poslechem naší stanice ve vaší obci, městě, na chatě, na chalupě, v autě apod., napište nám! Český rozhlas Vltava Vinohradská 12 120 99 Praha 2 E-mail: vltava@rozhlas.cz tel. 22 155 26 00 Pro