http://agenturabudulinek.cz/


ondřej snopek insolvenční rejstřík
přání k narozeninám jitce
letak kaufland od 28.8
poppy překlad
obrázky koní
uloz . to
ceska posta budejovice
grafika obrázky
jak vyrobit originální přání k narozeninám
snář cukroví
volejte
+420 775 012 411

Etiket české dráhy

Vyhledávač spojení | České dráhy, a.s. etiket české dráhy

ČR - Vyrazit si v jarních dnech na eurovíkend láká čím dál více lidí. Na tuto poptávku reagují nejen cestovní kanceláře, ale také například České dráhy. S elektronickou jízdenku eTiket je cestování nejen příjemné, ale také výhodné, říkají České dráhy. „S

České dráhy lákají na eurovíkendy - Deník.cz etiket české dráhy

Dokladem eTiket se rozumí doklad zakoupený prostřednictvím e-shop ČD, včetně mobilní verze e-shop ČD na adrese m.cd.cz a aplikace Můj vlak (např.: jízdenka, místenka, jízdenka s místenkou, lůžkový a lehátkový příplatek, přepravné za psa, doklad o zaplacení ceny za zavazadlo, In Karta ad.). České dráhy obdrží

České dráhy, a. s. | eTiket nově také do Norimberku a Mnichova

Cestování vlakem za zážitky má mnoho výhod. Inspirujte se u nás, nebo si rovnou stáhněte do mobilu zdarma aplikaci Vlakem na výlet.

eTiket do Drážďan s dokladem na městskou a regionální

České dráhy pomocí části www stránek věnovaných informacím o firmě představují strukturu a fungování celé skupiny ČD, popsány jsou vize a cíle. Nezapomíná se na informace o více než 170leté historii největšího železničního dopravce. Informační servis …

České dráhy, a. s. | Od pondělí 3. května budou v prodeji

29. srpna 2017 České dráhy vyhlásily soutěž na nákup bezbariérových motorových jednotek pro trať Praha – Kladno České dráhy chtějí pro tuto trať pořídit moderní dvouvozové nízkopodlažní motorové jednotky špičkových parametrů. Soupravy mají nabízet komfortní čalouněné sedačky v 1. i ve 2. třídě.

ČESKÉ DRÁHY: Internetové jízdenky do zahraničí stále etiket české dráhy

Tiskové zprávy Zájem o eTikety do Německa prudce roste. 10.5.2010 - 10:42. Při cestování do Německa lze využít výhodné elektronické jízdenky eTiket Německo, které České dráhy prodávají na svém na eShopu nebo přes Kontaktní centrum na čísle 840 112 113. eTiket si lze koupit až dva měsíce předem, nejpozději však 3 dny před odjezdem.

České dráhy - Home | Facebook

Zdražení jízdného by pro České dráhy nebylo dobrou vizitkou. Kvalita služeb se lepší jen pomalu a tak by zvýšení cen nebylo zcela na místě. Jen pro pořádek, dráhy jízdné už několik let nezdražují. Naopak hledají úspory ve svém aparátu, ve kterém není problém uspořit i několik stovek milionů korun ročně.

Images of eTiket České dráhy etiket české dráhy

Včetně internetových jízdenek do Německa, prodaných od ledna do června, pak České dráhy prodaly více než 3600 jízdenek za 2,3 milionu Kč. Jízdenky eTiket je možné koupit pro následující trasy:

Vrácení a výměna dokladů – E-shop | České dráhy

See more of České dráhy on Facebook. Log In. or. Create New Account. See more of České dráhy on Facebook. Log In. Forgot account? or. Create New Account. Not Now. Community See All. 67,733 people like this. 69,203 people follow this. 348 check-ins. About See All +420 221 111 122. Contact České dráhy

České dráhy, a. s. | Výhodné cestování do Drážďan s

České dráhy se tak zřejmě snaží předejít hlavně nedělním a pátečním návalům na nádražích, novinku tak ocení především naši mladší čtenáři, kteří pravidelně dojíždějí za studiem. Kompletní znění nových podmínek naleznete na odkazu níže. Zdroj: České dráhy

Úvodní stránka | České dráhy etiket české dráhy

Pravidla a podmínky telefonického prodeje dokladů eTiket prostřednictvím Centrálního zákaznického servisu ČD - služba TeleTiket Pravidla a podmínky telefonického prodeje dokladů eTiket prostřednictvím Centrálního zákaznického servisu ČD - služba TeleTiket. Standardy kvality společnosti České dráhy, a.s. (377 kB)

České dráhy omezují slevy, jízdné přesto nezvyšují etiket české dráhy

Spojení a jízdenka

ČD mění podmínky, jízdenku stačí mít jen v telefonu etiket české dráhy

eTiket nově také do Norimberku a Mnichova. 30.1.2009 - 13:12. Od dneška nabízejí České dráhy levné internetové jízdenky eTiket také do Norimberku a Mnichova. Jednorázová jízdenka z Prahy do Mnichova zakoupená na internetu v eShopu Českých drah vyjde na 29 eur, podobná jízdenka z Plzně do Norinberku pak stojí 23 eur.

České dráhy will purchase 182 passenger coaches | RailTech.com

The decision to purchase the new rolling stock was approved by the Steering Committee of České dráhy at its meeting on 21 October. It is planned that 180 coaches will be combined into 20 nine-car push-pull sets similar to Railjet high-speed trains.