http://agenturabudulinek.cz/


hasici zlin aktualne
snar curani
převody jednotek radioaktivity
český rozhlas radiožurnál fm
moje česká pojišťovna
zamilovane obrazky ke stazeni
česká spořitelna blokace karet
česká pošta depo brno husovice
je rajce ovoce ci zelenina
bazos ozubena kola
volejte
+420 775 012 411

české dráhy neomezená jízdenka

České dráhy nabízejí nově výhodnější včasné jízdenky i do

České dráhy budou s největší pravděpodobností zajišťovat i po prosinci letošního roku provoz osobních vlaků z Děčína do Liberce nebo z Lovosic do České Lípy. Na Lounsku je naopak má vystřídat společnost Die Länderbahn (DLB), v které mají většinu italské státní železnice.

ČD rozšiřují levné jízdenky na Ukrajinu a do Chorvatska

Dráhy dosud prázdninovou jízdenku mířily hlavně na studenty a mladé lidi, teď chtějí oslovit i jiné skupiny cestujících. Dvoutýdenní verze stojí bez slev 1190 korun, nová týdenní stojí 790 korun. Pro cestování po Česku během prázdnin je Jízdenka na léto nejvýhodnější nabídkou, která v české dopravě je.

Výhodné letní cestování vlaky Českých drah - Měšec.cz české dráhy neomezená jízdenka

Cestování vlakem v létě usnadní neomezená jízdenka Českých drah . Podle aktuálních průzkumů se letos velká část Čechů chystá strávit dovolenou v tuzemsku. Cestování po republice může usnadnit nabídka Českých drah, které nově prodávají sedmidenní či 14denní neomezenou jízdenku na své vlaky. České dráhy

České dráhy nabízejí roční neomezenou přenosnou jízdenku české dráhy neomezená jízdenka

Měšec.cz » Spotřebitel » České dráhy nabízejí nově výhodnější včasné jízdenky i do Švýcarska. například včasná jízdenka Praha – Ženeva nebo Praha – Interlaken je od 2301 Kč. Neomezená data. Jaké jsou možnosti a ceny?

Červen | 2015 | Skrblík.cz české dráhy neomezená jízdenka

2x jízdenka pro 2 osoby ( případně 1x jízdenka pro 4 osoby) po městě Innsbruck na všechny dopravní prostředky ( vlak, bus, tramvaj) na všechna pásma, platnost neomezená, stačí pouze označit v automatu v dopravním prostředku, původní cena 12,40 eur, nabídnu s více než 50% slevou, lze zaslat i poštou.

Můj vlak: Nová aplikace Českých drah nabízí i offline řády české dráhy neomezená jízdenka

České dráhy od nového jízdního řádu zdraží své základní jízdné i řadu speciálních nabídek, současně však přijdou se zcela novou jízdenkou. Ta může ušetřit pravidelně dojíždějícím až tři tisíce korun.

Diskuse: Dráhy zlevní o tři tisíce neomezenou jízdenku

2x jízdenka pro 2 osoby ( případně 1x jízdenka pro 4 osoby) po městě Innsbruck na všechny dopravní prostředky ( vlak, bus, tramvaj) na všechna pásma, platnost neomezená, stačí pouze označit v automatu v dopravním prostředku, původní cena 12,40 eur, nabídnu s více než 50% slevou, lze zaslat i poštou.

České dráhy nabídnou speciální letní jízdenku. Platit bude české dráhy neomezená jízdenka

České dráhy ve spolupráci se slovenskou společností ZSSK a ukrajinskými železnicemi UŽ zlepšily spojení mezi Českem a západní Ukrajinou a zavedly novou Včasnou jízdenku do Mukačeva. Jediný přestup je v Košicích. „Nová Včasná jízdenka Ukrajina bude k dispozici na noční vlaky Slovakia a Bohemia mezi Prahou a Košicemi a na navazující regionální rychlíky z Košic

Tarif 2013: Přepište si tabulky na Ostravu - ŽelPage [www české dráhy neomezená jízdenka

České dráhy nabídnou speciální letní jízdenku. Platit bude týden - České dráhy přichází s novinkou na letošní léto. Nově bude k mání sedmidenní jízdenka, se kterou budou moct cestující doslova probrázdit Čechy. Další novinky se chystají, potěší hlavně milovníky festivalů - České dráhy

České dráhy a.s. (@ceskedrahy01) | Twitter české dráhy neomezená jízdenka

Hledali jste jizdenka vlak? 53 možností na vás právě teď čeká na Skrz.cz.

jizdenka vlak - Skrz.cz vyhledávání

České dráhy nabízejí cestujícím řadu výhod, které ocení zejména v nadcházejícím letním období. Letošními novinkami jsou například krajové síťové jízdenky REGIONet nebo celorepubliková síťová jízdenka ČD Net. Od 21. června také platí nabídka Léto 26, díky níž

Jízdenka na léto | České dráhy

Včasná jízdenka ČD: Levné vlakové jízdenky po Evropě od 411 Kč! úterý, 09. červen 2015 Petr Novák Novinky. České dráhy připravily zajímavou nabídku na letní cestování, do slovinské Lublani se můžete dopravit již za 809 Kč a třeba francouzský Štrasburk vás přivítá za 530 Kč. Do […] Celý článek »