http://agenturabudulinek.cz/


lampiony štěstí smíchov
zdravotni pojistovna ministerstva vnitra datova schranka
výměna manželek jihlava
výměna manželek jana stránská
jak přeložit aby
hrnkové palačinky
facebook ivan štěstí
ryzove palacinky
číslo karty česká spořitelna
zprávy respekt
volejte
+420 775 012 411

Clona ceska televize

Déčko — Česká televize
clona ceska televize 5.díl Práskač - Clona. Premiéra 26.5.2014. Motýl, boss drogového gangu, unikne zatčení a na cestě za pomstou usiluje o život Tomášově rodině i jeho kolegům.

iVysílání — Česká televize
clona ceska televize Clona je detektivní zápletou, v jehož centru stojí postava nezkušeného policejního kameramana Romana (Kryštof Hádek). Ten své zaměstnání, které mu sehnal jeho otec (Jan Hartl), bere jako krátkodobou epizodu , kterou je nucen strpět po neúspěšných přijímacích zkouškách na vysokou školu.

Archiv ČT - online archív pořadů ČT1
Smrt policajta (1/7) Premiéra: 28. 4. 2014 na ČT1. Mladý fotograf se po vraždě svého otce dostává do elitního kriminalistického týmu. Má ale problémy hrát podle pravidel.

Clona | 1.díl - YouTube
clona ceska televize ŽIVĚ: Kopřivnice - Nové Veselí. Program devátého kola házenkářské extraligy uzavírá souboj sousedů ze středu tabulky. Šestá Kopřivnice hostí Nové Veselí, které má za sebou úspěšnou šňůru čtyř výher a v případě dalšího uspěchu by se posunulo na průběžnou třetí příčku.

5.díl Práskač - Clona - Archiv ČT
"Clona je moderní detektivka, kde akce a profesionální týmová spolupráce převažují nad deduktivním způsobem pátrání, přičemž hlavní důraz je kladen na osobní vývoj ústřední figury a její vztahy s ostatními členy týmu," řekl kreativní producent České televize Jan Lekeš.

Clona | 1.díl - YouTube
Internetové hřiště České televize pro malé i velké děti.

iVysílání — Česká televize
Určitě se vám někdy stalo, že jste nestihli sledovat svůj oblíběný pořad České televize . Nebo vám utkvěl v hlavě nějaký díl vašeho oblibeného seriálu a chtěli byste se na něj podívat znova? Chcete si znova prohlédnou slavné sportovní bitvy českých fotbalistů či hokejistů, nebo se jen nechat inspirovat recepty z pořadu Kluci v akci?

Clona — Česká televize
clona ceska televize Amerika ve válce 1917–1918. Do Francie dorazily v posledních dvou letech 1. světové války 2 miliony amerických vojáků.

Clona ČT1 28.4. 9. 6. 2014 - img.ceskatelevize.cz
clona ceska televize Fokus Václava Moravce. Čemu a komu věřit? Jakou cenu má pravda a čím se za ni platí? Kdy a která pravda vítězí?

Česká televize spustí další detektivku. Seriálovou Clonu
Seriál Clona sledoval v průměru téměř každý pátý divák v danou dobu u televizoru (share 19,32 %), což představuje 753 tisíc diváků starších 15 let a 33 tisíc dětí ve věku 4-14 let. Clonu v průměru sledovalo 355 tisíc mužů (share 21,20 %) a 397 tisíc žen (17,91 %).

Clona už brzy na ČT1 - YouTube
clona ceska televize Clona je příběhem, v jehož středu stojí postava mladého policejního kameramana Romana (Kryštof Hádek). Ten svou práci, kterou mu dohodil jeho otec (Jan Hartl), vnímá jako jednoroční výplň, kterou je nucen absolvovat po neúspěšných přijímacích zkouškách na vysokou školu.